Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
монохромні вишивки хрестиком
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 9:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Монохромна вишивка - це вишивка в різноманітних відтінках одного кольору, або вишивка одним кольором найчастіше чорним. Поняття як так дещо викривленне так як здебільшого так називають всі нескладні роботи основою яких є однокольорова вишивка.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 9:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт Людмила!Як довго ви вишиваєте монохромно? Wink !Поділіться досвідом!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вишиваю всього 4 місяці. Надсилаю вишивки - "монохромність" визначіть самі! Cool


"Пара" це моя вишивка. А "дитячі ніжки" і "мужчина на руці" - подарунок моєї сестри із Сум. "Ніжки" для моєї доці, а інша - для моєї рідної сестри.







Чекаю коментарів Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 10:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ніжки-супер! Laughing Для мене трошки складно Embarassed
Пару я таку теж вишивала-дарувала знайомим-нажаль роботи сфотографованої нема! Sad
А от чоловік на долоні-бачила але схеми не маю-поділіться!Доречі дуже актуальне -чого варті чоловіки без нас!Ми наймогутніші хоча виглядаємо такими беззахистними!!!!!!! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 10:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добре. Я зателефоную сестрі, щоб вона переслала схему на емейл, а тоді вже Вам: як краще - на форум, чи на емейл? Wink

А як щодо "монохромності"? Razz

Що Ви зараз вишиваєте?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 12:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

краще на емейл diana.kamenska@mail.ru
Я зараз розпочала "танцюючі пари"з №23 журналу "Настуня"-але похвалитись немає чим -зайнята підготовкою до школи-Анастасія(моя донечка) іде в 1ший клас!Боюсь щось пропустити....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lyudmila, Ваші роботи чудові.
Прохання схеми на форумі (відскановані, відмальовані чи інші крім власних, розроблених Вами) не вивішуйте. Я проти цього й для того є багато причин. Обмінюйтесь між собою як хочете й чим хочете, це Ваша особиста справа. Дякую за розуміння!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добре, надішлю схему на емейл.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 26, 2008 2:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

для тих хто полюбляє вишивати в один колір

http://flyfolder.ru/7861076

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 04, 2008 3:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пані Оксано!
як довго я чекатиму на своє замовлення? Question
можливо я щось не правильно написала! Sad
Доречі всіх всіх всіх-з днем знань!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 04, 2008 3:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lyudmila!
Вам велике дякую!
Ніяк не можу приступити Embarassed до роботи!
Школярик маленький займає стільки часу!!!
Доречі у вас є дітки?Можливо поділитесь досвідом? Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 09, 2008 2:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Lyudmila
Якщо можна і мені вишліть схему "Мужчина на руці" на емейл zabavska@gmail.com
Наперід вдячна Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Zhuliya



З нами з: 18.09.08
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 18, 2008 2:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оксана, Ви запитали щодо картин, що поєднують в собі силуетну роботу з квітковими композиціями. Хочу Вам відповісти, що саме ця робота, яку Ви навели як приклад, мені дуже сподобалася, і як на мене, дуже цікаве рішення. Я раніше купила Ваш журнал саме з цією схемою, але ще не вишила, хоча це і є в моїх планах.
І так - саме мене цікавить література з монохромними та силуетними роботами. Як я зрозуміла, у Вас є плани продовжувати роботу в цьому напрямку, то буду чекати Ваші наступні схеми!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vitysik



З нами з: 06.02.08
Повідомлень: 12
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 22, 2008 9:21 am    Тема повідомлення: Прохання Відповісти цитуючи

Пані Оксанено, дуже вас прошу, надрукуйте будь-ласка ще якісь схеми монохрому квіткових орнаментів, якщо є така можливість, хрестиком звичайно, вишиваю монохром з 22 номера, я в захваті, хотіла б мати ще декілька вишивок в такому стилі. Наперед дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 22, 2008 2:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Vitysik, ви маєте на увазі "Багатогранній монохром" з №22 ?
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти