Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Шукаю схему
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: неділя липня 22, 2007 11:38 pm    Тема повідомлення: Шукаю схему Відповісти цитуючи

Пропоную нову тему :
так іноді буває, побачила картинку закохалася одразу! А купити(взяти) ніде. Або хочеться щось таке не таке, а його немає. А в мене так і зовсім трагедія була: купувала один журнал заради великої картини, залишилася одна єдина частина, а журнал з продажу пропав! (Як добре що в "Настуні"можна заказати пропущений номер і такого не трапиться!)
От і пропоную: давайте шукати схемки разом! Я бачила, на інших форумах це діє! Чим ми гірші(кращі!!!)?
Це ж не заборонено правилами? Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natali



З нами з: 25.07.07
Повідомлень: 9
Звідки: Кременчук

ПовідомленняНаписане: середа липня 25, 2007 3:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дуже гарна пропозиція... Підтримую.
мені, наприклад, потрібна схема рушника під хліб з колоссями... Так, що, якщо натратипи.... Буду дуже вдячна.

_________________
Natali
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: четвер липня 26, 2007 9:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А можна дещо докладніше? Very Happy
Який саме малюнок і в якій кольоровій гамі потрібен Question
Я чесно кажучи не бачила як зазвичай виглядають рушники із (під) хлібом. Embarassed
До речі Exclamation Дякую що відгукнулись Exclamation Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 9:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зверніть увагу на останню розробку схем рушників від "Настюні" . Нажаль рушник без хліба, але з колоссям. Можливо дана схема Вам підійде.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natali



З нами з: 25.07.07
Повідомлень: 9
Звідки: Кременчук

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 10:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так. Дякую, вже бачила. Підійде. Але в нас ще немає у продажі цього номера, а підписатись встигла лише з вересня Sad
_________________
Natali
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 11:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так ця ж схема не в журналі, а в крамничці. І наскільки я зрозуміла її можна замовити з доставкою по почті.
Я сподіваюся що ми обговорюємо одну й ту ж схему.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natali



З нами з: 25.07.07
Повідомлень: 9
Звідки: Кременчук

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У №13 є дуже непогана схема (польові квіти і колоссям).. Мені подобається... Зараз ще раз перегляну кошик. Дякую.
_________________
Natali
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 6:17 pm    Тема повідомлення: Стосовно рушника з колосям. Відповісти цитуючи

В новій серії весільних рушників є саме те, що Вам потрібно але вони в нас, ще не надійшли в продаж, як завжди затримує реєстрація авторського права.
Гляньте також в крамниці в рушниках від "Настуні" ПР-01, він традиційно полтавський але по суті якраз під хліб підійде.

З повагою, Оксана Вишневська



PR_01.jpg
 Описание:
ПР-01
 Размер файла:  41.79 KB
 Просмотрено:  48020 раз(а)

PR_01.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Tatyana



З нами з: 12.09.07
Повідомлень: 8
Звідки: Мариуполь

ПовідомленняНаписане: субота вересня 22, 2007 7:20 pm    Тема повідомлення: Кот на ветке Відповісти цитуючи

monya, это разработка американской фирмы Dimensions. Дайте Ваш имейл. Сообразим...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 03, 2007 2:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Большое спасибо!
Заглядывайте к нам почаще Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 16, 2007 10:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановні колеги по захопленню.
Відверто кажучи, мене дивує Ваша неповага до авторів, які працюють для вас, розробляючи схеми.
Одна справа, коли Ви просто обмінюєтесь схемами по електроній пошті й зовсім інша, коли вивішуєте на форумах відскановані схеми. Адже це відверта неповага до розробника та порушення його права інтелектуальної власності.
Задумайтесь над тим, що Ви позбавляєте людину чи навіть групу людей (підприємство) сенсу виконувати певну роботу. Те, що ви робите - майже те саме, що підійти до бабці на ринку й забрати в неї власноруч вирощену морквину, позбавивши її мізерних копійок для купівлі хліба. Чи може, це для Вас звичайна справа?

Допускаю можливість того, що Ви гадаєте, ніби ті, хто пращює на поприщі створення схем, журналів та наборів, гроші "лопатою гребе", можу Вас завірити що це зовсім не так. При появі нового товару на ринку потрібно заплатити майже кожному гуртовику за присутність товару в його мережі й вкласти чималі кошти в поліграфію, нитки, тканину, роботу людей що зберуть цей набір.... як правило, за рік роботи ледь ледь виходить повернути вкладені кошти (якщо пощастить).

А якщо взяти до уваги не чистих на руку гутовиків, що просто підробляють товар, не переймаючись про його якість.....

Дуже Вас прошу, замисліться над Вашими вчинками, не змушуйте мене думати, що Ви не варті тих зусиль, які я докладаю, створюючи новий товар.

З повагою,
редактор журналу "Настуня", Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 13, 2007 3:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

УВАГА!
В розділі форуму "Безкоштовні схеми...", я вивісила схеми АВМ-01 (мініатюрні рушнички). Через те що цей продукт знятий з продажу, а бажаючі вишивати декоративні рушнички для маленьких ікон, виявляється, є.
Будь ласка, користуйтесь!

З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Оксана



З нами з: 01.12.07
Повідомлень: 24
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 13, 2007 8:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня всім!
Шукаю слобожанську вишивку. Нажаль, перегляд кожної схеми в крамничці займає забагато часу (інтернет у мене повільний Sad ). Можливо, хтось порадить конкретний номер схеми.
(Для шановного редактора: згодна замовити схему через крамничку, але ж дайте її спочатку знайти. Бо таке враження, ніби на Слобожанщині зовсім не вишивали.)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа квітня 02, 2008 11:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tatyana
Чи не могли б ви і мені скинути схемку, буду дуже вдячна.
zabavska@gmail.com
А шановному редактору хочу сказати, що повністю розумію ваше обурення, проте, потрібно зважати і на те, що не всі схеми, нажаль, можна купити. Діменсіонс, наприклад, буває дуже рідко, а Ланарте чи Міра Бель, в моєму місті (Львів) просто не знайти. Я готова заплатити за гарну схему, якщо є можливість купити. Головне що в людей є бажання творити. Якби ми піратським шляхом продавали чужі схеми, то це дійсно дуже погано, а коли ми просто ділимося схемами щоб створити щось прекрасне, то я не бачу в тому нічого поганого, і думаю, що більшість користувачів мене в цьому підтримають.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
sonya



З нами з: 24.04.08
Повідомлень: 1
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 24, 2008 7:58 pm    Тема повідомлення: шукаю набор для вишивання Відповісти цитуючи

шановне панство, дуже сподіваюся на вашу допомогу
хочу вишити таку картину

може хто підкаже чи існує такий набор? і де його можна придбати (підійде і закордонний і-нет-магазин). я заю, що це розробка Anchor, але ні артикул, ні оригінальна назва невідомі Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  далі
Сторінка 1 з 19

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти