Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Полотно для рушників. Де взяти?!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Рушники
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи необхідний на сучасному весіллі Весільний рушник?
Обов'язково! І наречена має вишити його сама.
68%
 68%  [ 13 ]
Традиція є традиція, але можна й купити.
26%
 26%  [ 5 ]
Та кому треба ті рушники!
0%
 0%  [ 0 ]
Та кому треба те весілля!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 19

Автор Повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 08, 2007 2:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для Руслани. Тканина зарублюється до початку роботи. А що стосуєсться довжини, то нажаль я не памятаю точно. Як на мене це справа смаку та величини орнаменту який будете вишивати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
karolina



З нами з: 18.10.07
Повідомлень: 1
Звідки: м.Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 1:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, ось на схемах вишивки рушників зазначено, що для вишивки потрібно "рушникове полотно в 300 (або 350, або 400 )ниток". Питання: якій ширині полотна відповідають вказані величини?
Буду надзвичайно вдячна за відповідь!
З повагою,
Кароліна
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Areebah



З нами з: 27.10.07
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 28, 2007 8:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я купила рушникове полотно поблизу м. Лісова, біле та дуже гарне (1м=12,50 грн). Задоволена. А нитки DMC (Франція) на Петрівці (2,70 грн), там і голки для вишивання (0,6 грн./шт)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 24, 2008 3:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запитання до п. Оксани і всіх хто вишивав рушники від "Настуні"
Замовила у Вас схему весільного рушника з ліліями (АВ-01) і зіткнулася з проблемою вибору полотна. Стандартне рушникове полотно 30 см. шириною, я ця схема аж ніяк туди не поміщається (якщо не помиляюсь 290 хрестиків). Купила дуже гарне сорочкове полотно, біленьке і тоненьке, правда ширина вийшла десь 56 см і обрізані краї, а якщо вишивати в одну клітинку то дуже дрібненьке виходить і десь 28 см. Питання на якому вишивали ви той рушник, і чи не заширокий в мене буде по-правилам якщо вишию на 56 см.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 25, 2008 9:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цей рушник (як власне й написано на його схемі) під ноги молодим не підходить його в ідеалі можна використати під коровай, чи для пов'язування рук.
По друге домоткане полотно буває в ширині 50см. і воно ідеально підходить під цей та інші широкі рушники (АВ-01, АВ-09, АВ-10, АВ-11...), нажаль на даний момент його в нас нема але ми його очікуєм найближчим часом.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Янинка



З нами з: 07.05.08
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер травня 08, 2008 7:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня усім! Підскажіть будь-ласка де можна знайти Аіду 16 білого кольору розмір 114х70 см імпортного виробництва терміново потрібно.
І підскажіть будь-ласка скільки потрібно на весіллі рушників і для чого саме??? Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 12, 2008 4:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стосовно канви телефони різних магазинів (044) 361-05-23, 592-86-47, 234-16-08, 234-79-96, 531-93-42, 258-05-53
Не обовязково при цьому брати закордону є Українська досить доброї якості.
На весілля треба мінімум 5 рушників: підкоровай, підноги, 2 на ікони, 1 повязувати руки.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Янинка



З нами з: 07.05.08
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 13, 2008 7:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую Laughing за швидку відповідь та за корисну для мене інформацію Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 13, 2008 7:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Завжди рада допомогти.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kateryna



З нами з: 12.09.08
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: субота вересня 13, 2008 9:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я придбала собі рушник AV-06 -Ц. Та у рекомендаціях до вишивання прочитала, що він не підходить для того, щоб на нього ставали ногами молоді. Який артикул ви можете мені порадити з цієї ж серії, адже вони ці рушники мені так подобаються.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kateryna



З нами з: 12.09.08
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 14, 2008 6:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще одне запитання щодо рушника AV-06 -Ц. Узор потрібно вишивати з обох сторін чи лише з однієї? Дякую наперед.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 15, 2008 9:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Орнамент на оній стороні рушника й другій стороні рушника має бути ідентичний.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natalie.kisil@gmail.com



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 13, 2008 12:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Редактор написав:
Стосовно канви телефони різних магазинів (044) 361-05-23, 592-86-47, 234-16-08, 234-79-96, 531-93-42, 258-05-53
Не обовязково при цьому брати закордону є Українська досить доброї якості.
На весілля треба мінімум 5 рушників: підкоровай, підноги, 2 на ікони, 1 повязувати руки.


під коровай старості свому - знаю, під ноги в церкву - теж знаю....а от повязувати руки - це коли, перепрошую, і як? і на ікони - це коли вже вдома будемо, чи на застіллі над головами молодят? мені здавалося, що над молодими один образ висить, з рушником, мама радить на той образ давати рушник з-під ніг, коли ми будемо з церкви їхати на святкування і застілля, дружки скоренько там причіплять рушника, поки ми зайдемо усі до зали. Ой, ну розкажіть будь ласка, бо я заміж не можу вийти ніяк. Тобто можу, але вже щось не дуже хочуSad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 21, 2008 9:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Very Happy Тут для початку би вирішити треба питтання "Виходити чи не виходити", майже Гамлетовське "Бути чи не бути"... Жартую!

Розказую!
Рушник на руки повязують в церкві при вінчанні, та в деяких РАГСах, залежно від регіону!
Рушник під ноги має (бажано) містити калину (символ жіночого начала та продовження роду), виноград (символ достатку), дубове листя з жолудями (символ чоловічого начала, господаря в домі).
Рушники на ікони два переважно для інчання та благословіння, адже під час благословіння мати тримає ікону Богоматері, а Батько ікону Іісуса, й в церкві під час вінчання наречені тримають кожен "свою" ікону.
Я не знаю, як в Вас, в нас над молодими вішають частіше за все батьківські ікони з домашнім рушником, але не залежно від регіону гадаю є різні варіації. Про це ліпше спитатись в батюшки в Вашій церкві. Чи в бабці, мами.
Весілля - досить відповідальний крок в першу чергу перед собою, бо як би там не було, але кожен з нас покладає надію бути щасливим у шлюбі. Тож дрібниць в вирішенні власної долі бути не може.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natalie.kisil@gmail.com



З нами з: 25.09.08
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 22, 2008 4:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

про ікони не чула, щоб тримати, про повязування рук - теж. сестру продала заміж, в багатьох роличів була, а тут - опа! і сюрприз. в нас на галичині, просто не зтикалася з таким.. дякую. під ноги в мене рушник простий, троянди, два голуби, і золоті кільця. усьо! чи то може той рушник дати на повязування рук, а під ноги ото з калиною як ви кажете і тим іншим? чи з голубами рушник вже не можна буде віддати на повязування рук?

з нетерпінням чекатиму відповіді!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Рушники Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти