Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Ділимося досвідом
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 03, 2008 2:33 pm    Тема повідомлення: Ділимося досвідом Відповісти цитуючи

Прошу поділитися досвідом тих, хто вишиває картини Golden Kite. На одному з сайтів бачила порівняння "обіцяного" і реального вигляду картини. Різниця, скажу вам, дуже суттєва. Якраз вирішила взятись за виконання однієї, і боюсь залишитись незадоволена результатом, бо ж розміри в них величезні, тому і матеріалів і праці піде не мало. Так може в когось є досвід вишивання картин цього виробника, можливо можете розмістити фото будь-яких готових робіт, бо схеми я маю майже всі. Це ж стосується картин від Classik Cross Stitch та Artecy Cross Stitch
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа червня 04, 2008 1:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стосовно ціх та багатьох інших наборів Very Happy, з сто відсотковою впевненістю можу сказати Вам одне:
- якщо це оригінал - результат буде обіцяний, а якщо ксерокопія схеми з підбором нитки або схема з інтернету, то непередбачуваний.
Сама я ціх наборів як і всіх інших ніколи не прошивала (мушу прошивати своє) але мої дівчата дуже схвальної думки.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа червня 04, 2008 2:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Схема оригінальна, з сайту Golden Kite (у Львові нажальїх можна придбати тільки через інтернет)
Тоді ще питання стосовно самого процесу роботи. Як відомо ті схеми досить великого розміру (по 40-60 сторінок А4). На сайті Golden Kite є фото самого процесу, так от там майстрині вишивають окремо покожній сторінці (тобто зашивають прямокутними кусками кожну сторінку по черзі). Як робите з подібними схемами ви, наші українські вишивальниці, бо особисто я так ніколи не вишивала. І ще одне питання про стпосіб закріплення канви. Я завжди вишиваю на пяльцях, підбираючи по розміру, проте бачила що саме такі великі роботи вишивають на спец. станках(вибачте, незнаю як правильно вони називаються Rolling Eyes ). Чи є в когось досвід роботи на станках, наскільки це зручно і які взагалі є переваги і недоліки в такому способі?( перетискання канви, мобільність, ціна, зручність і т.п.).
Звідси ж питання до п. Оксани : чи є у Вас в продажі такі станки, які розміри і вартість. Якщо ні, то можливо знаєте де можна добути. Через інтернет не дуже люблю робити покупки, особливо через "веб-мані", дуже це ще в нашій країні не надійна штука Laughing .
Хотілося б почути побільше різних думок, невже в Україні так мало вишивальниць? Закликаю бути активнішими і привітнішими!!! Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа червня 04, 2008 3:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для вишивання великих картин є спеціальні гобеленові пяльця. Зараз спробую знайти Вам фото. Великі картини вишиваються шляхом заповнення почергово секторів від середини. Якщо в Вас не набор, а скачана схема боюсь, що сподівання на якісний результат дещо марні, за вийнятком якщо схема від самого виробника і нитки Ви будете використовувати саме ті, в яких було розроблено схему. В протилежному випадку ризикуєте потратити час даремно.


01.jpg
 Описание:
 Размер файла:  27.83 KB
 Просмотрено:  44877 раз(а)

01.jpg



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа червня 04, 2008 3:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Схема в мене від виробника, просто вона йде не великим полотном, а на листках А4 формату десь 40 сторінок. Фото тих станків я і сама в неті бачила, але от не знаю чи варто таке собі купувати, бо і ціна не дешева і в магазинах нема, а через нет його не оціниш, не пощупаєш. Та і не знаю чи потрібно воно мені, хоча на пяльцях незручно буде, коли великі куски полотна звисають збоку, навіть на самих великих. Я вже рушник так вишиваю, і полотно заваджає, і пяльця великі тримати незручно. Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер червня 05, 2008 10:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пані Галина, я на такому гобеленовому пяльці вишила вже не одну картину. На петрівці воно коштуе наприклад розмір 30х60 - 75,00 грн. виготовляють їх десь на Західній Україні, в магазинах теж часом трапляється. Мені подобається на такому шити, принаймні ліпше за кругле звичайне пяльце.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Натали



З нами з: 02.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Донецьк

ПовідомленняНаписане: субота червня 21, 2008 10:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галина, поищите в "Крестомании" (есть такой интернет-магазин). Это наш украинский. Уних целая куча этого добра.И напольные, и диванные, и настольные. И они не работают с Веб-мани.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Auroraten



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 3
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 08, 2008 12:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галина!
Я минулого року вишила картину ГК, дуже задоволена. Зараз розпочала роботу над наступною розробкою цієї ж фірми. Спробую вставити зображення:



GK-744.s.gif
 Описание:
 Размер файла:  24.97 KB
 Просмотрено:  43888 раз(а)

GK-744.s.gif


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Auroraten



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 3
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 08, 2008 12:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А за цією адресою зможете знайти Клуб Шанувальників ГК, де є досить завершених робіт, а також роботи в процесі (в тому числі і моя).

http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showforum=104
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 08, 2008 9:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую Auroraten за поради, я вишиваю Флабеліферу, прошила вже десь три листка і результат мені поки що дуже подобається. Спробую на вихідних сфотографувати і вставити. З радістю вступлю в клуб, бо вже просто захворіла дизайнами ГК. Ваш дизайн в мене теж в планах. А як вишиваєте ви, кожен лист окремо?
А ще сьогодні мені мають привести вишивальний станок Laughing Very Happy Very Happy . На гобеленових пяльцях вишивати неможу, бо важко тримати і потрібно весь час їх на щось обпирати. Станок замовила в магазині у Львові, ціна 130 грн. Якість просто супер, акуратний, компактний, міцний. Пізніше теж викладу фото.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 08, 2008 9:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ось таку панянку вишиваю. Нажаль відшитої чи в процесі ніде знайти неможу, але надіюсь що вийде гарно. Розмір 300*363 хретика. 190 відтінків, причому десь 125 відтінків це змішані кьольори. Багато одиночних хрестиків.


725.jpg
 Описание:
 Размер файла:  56.71 KB
 Просмотрено:  43875 раз(а)

725.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Auroraten



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 3
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 08, 2008 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О, яка красуня! Дійсно, у відшитому вигляді я її ще не зустрічала. Впевнена, отримаєте неперевершену картину!
Я вишиваю цілими листами, поки що без станка - в нашому місті я їх у продажу не бачила, а досвіду спілкування з інтернет-магазинами ще не маю. А от Вас щиро вітаю з таким цінним придбанням!!
І ціною на станок Ви мене порадували - я думала, він коштує в районі 100 долларів і більше...
Успіхів Вам у роботі, обов`язково покажіть поточні результати!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
PSEL



З нами з: 15.03.09
Повідомлень: 3
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: неділя березня 15, 2009 11:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подскажите пожалуйста, где можно выбрать и купить схему Golden Kite.. Нашла интернет-магазин но где-то в Сибири и они рассылают только по России, девочки, где вы покупаете схемы у нас в Украине?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 16, 2009 10:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

погляньте на їх сайті www.goldenkite.com/
і ще тут http://www.bonbon.ru/products.php?type=4&z=26
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
PSEL



З нами з: 15.03.09
Повідомлень: 3
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 10:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо.Очень хочу вышить "Придворные ЕЕ Величества" может кто-то уже вышивал? Где лучше заказать схему? Подскажите насколько выгодней заказывать вместе с ДМС? У меня есть рама, но размеры вышивки намного больше, как в таком случае закреплять ткань?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  далі
Сторінка 1 з 17

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти