Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Спільна мова
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Страшне перо не в гуски....
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа травня 14, 2008 6:02 pm    Тема повідомлення: Спільна мова Відповісти цитуючи

На певному сайті, назвемо його ?*, розміщені для вільного скачування скановані сторінки з "Настуні" зі схемами та віршами звичайно. При цьому власниця, назвемо її **, пише до гості сайту "К*, все схемы я даже и искать не буду, т.к. форум большой ! Кое что убрала, а остальное уберу, если будут претензии Авторов. А перенаборы, это уже авторские работы тех, кто перенабирал (согласно закону об авторском праве) , там уже замена оттенков и пр. отличия - это уже не оригинал .
Есть сайты и форумы, на которых выкладывают ВСЁ, и не придерживаются никаких запретов, а мы ещё соблюдаем правила .
Да и схемы у нас, в основном, для ознакомления! Кто же сможет (физически) столько вышить ?! "


На моє зауваження "Уважаемые Коллеги!
Относительно отрисовки: картинка, с которой сделана схема, в большинстве своем - это картина художника, фоторабота (работа фотографа), разработка или рисунок дизайнера - и, как правило, они с зарегистрированными авторскими правами. Делать и размещать на основе их картины можно на основе договора (у меня с моими фотографами, дизайнерами, художниками договор есть - но вряд ли он есть у ВАС) А это - снова нарушение авторских прав Smile
В данном конкретном случае фотограф вправе предъявить Вам судебный иск за использование его фотоработы без надлежащего разрешения
."

Розпочалось відверте хамство й мене обізвали "нахабою" й звинуватили в підрахунку коштів власниці сайту - бо Вона, бачите, затратила час та сили на створення сайту й гроші, які вона має за рекламу - то справедлива винагорода. А на довершення я тепер небажана гостя на її ресурсі. (правильна позиція: не зможу зайти, значить, своїх схем теж не побачу). Цікава штука – я, значить, схему без затрат сил та часу зробила?
На довершення... мене зачепив лист одного пана, що відвідує той таки сайт. Я написала йому лист, який ви можете прочитати нижче. Звісно, всі імена замінені на *, так само, як і назви сайтів.

Здравствуйте, C*.
Мне чисто теоретически интересно, Вы, правда, думаете, что вывешивание
авторских схем для бесплатного скачивания - это нормально!
Admin с http://s*- реально "странная", не угрожала я ей
Судом, лишь написала, что она не права. Да сами подумайте, зачем ходить
по Судам, когда дешевле и проще в Интернет кафе. Проблема решается -
мерой отсутствия.
Я понимаю, реклама на ее сайте - ее кусок хлеба, я не против. Но почему
за чужой счет?
И зачем простую дискуссию воспринимать как скандал?
Я понимаю, 70 лет Совка, и понятия авторских прав - НЕТ, Китайцы те
вообще до сих пор "Комунизм" за счёт дешевой раб силы и чужих идей строят...
Неужели Вы и, правда, думаете, так как пишете?
Если да - ЭТО СТРАШНО!

Отвечать не обязательно.


--
С уважением,Оксана


C* (07:58 AM) :
Оксана, мне просто интересно. вы полгода как зарегистрировались на форуме. а сообщение внесли всего одно. Смысл, там бывать?, как Вы пишите в письме чисто теоретически. Ведь у Вас есть хорошый комерческий сайт. А авторское право нарушается, если есть комерческая выгода. Когда кто-то себе зарабатывает денежки. Думаю. что Вы уже смогли бы разобраться, что там ими не пахнет.
C* (08:13 AM) :
Просто иногда я понимаю. что надо раскрутить какой-то проект. Самое интересное. на ** наезды, ( если так можно сказать делают только с комерческих сайтов).
Пример с Китаем очень итересен. Very Happy На Украине очень соблюдается вся законность во всем. Смех берет. Ведь у Вас есть определенный круг пользователей которые живут рядом, они Вам реально смогут принести прибыль. Что-то заказывать из другой страны сами понимаете. если у Вас нет там филиала очень накладно. И выгоды не приносит. Почтовые разходы, оплата, конверация валют. и т.д. Привсем еще и У Вас сайт на украинском. НЕ все смогут там бывать. Значит он только для определенной категории.

Могу предложить Вам заскочить на болгарский сайт . Вроде славяне, а приходится голову поломать над словами, что бы точно понять смысл написанного. Там много чего выкладывают Very Happy
********

Только там нужно зарегистрироваться. Успехов Вам в работе. Заскочите. на сайтик к " ***" , К* тоже интересные свои работы выкладывает. Все, прошу прощения. а то я уже сам начинаю рекламировать. Счасиливо. Украине привет большой.
C* (08:16 AM) :
ДА. и чисто интересно. а вот при написании икон. кто-то спросил у Всевышнего разрешение на написание его лика.? Икак тут быть. Ведь многие за это денежки получают.
Oksanka (09:00 AM) :
Это Глупости. Сайт содержит рекламу, за которую владельцу платят деньги.
Oksanka (09:00 AM) :
А значит, выгоды не приносить не может!
Oksanka (09:01 AM) :
** ценит то, что потратила силы и время на создание сайта
Oksanka (09:01 AM) :
А те кто схемы делают - не тратят ни того, ни другого?
Oksanka (09:02 AM) :
за ссылку спасибо
Oksanka (09:03 AM) :
А ** призывы отрисовывать схемы вообще возмутительны
Oksanka (09:04 AM) :
И если Вы трезво посмотрите на ситуацию, то поймёте, что я права
Oksanka (09:04 AM) :
Я не говорю, что в Украине соблюдаются все законы!
Oksanka (09:05 AM) :
Я говорю, что между Украинцами и Россиянами вообще нет разницы
Oksanka (09:06 AM) :
70% моих родственников живут в России - они там родились. Вам это ни о чем не говорит?
Oksanka (09:06 AM) :
Славяне - один народ.
Oksanka (09:07 AM) :
И если откровенно - далеко не самый лучший и справедливый.
Oksanka (09:16 AM) :
Болгарский сайт Весьма не плох, еще раз спасибо
C* (09:59 AM) :
Оксана. раскройте глаза, Крым бурлит, Украину тянут за уши в Нато. Бандера и все это отребье Герои Украины,Very Happy а Вы наивная такая. Раньше все говорили. Почему же Вы русскоя зычный сайт не открыли. ?
Oksanka (10:00 AM) :
Потому, что живу на Украине
Oksanka (10:00 AM) :
а админка у меня русская
Oksanka (10:01 AM) :
А Бандера - боролся за независимость
Oksanka (10:01 AM) :
Это его право!
Oksanka (10:01 AM) :
Я могу сайт в одночасье английским сделать - это мое право!
Oksanka (10:02 AM) :
А Нато - спорный вопрос. Я считаю что - глупо в него вступать, кто-то
считает иначе, это его право!
Oksanka (10:03 AM) :
Нужно уважать СЕБЯ
Oksanka (10:03 AM) :
тогда и других уважать получиться!
C* (10:05 AM) :
Независимость от кого и в союзе с кем? Пусть бы поучился у генерала Деникина. тот при явном неприятии большевицкого режима на союз с нацистами непошел. Просто память короткая у некоторых. Вспомните Бабий Яр. И где бы были Вы при нацистах с ними или против. Дивизия Галичина как звествовала. Очень хорошие союэники.
C* (10:07 AM) :
Вы настолько богаты. что сайтом крутите. как хотите. Или это причуды молодой но обеспеченной девушки. которая так время убивыет?
Oksanka (10:07 AM) :
Мои оба деда погибли на фронте сражаясь за "Союз" - хотя это не ваше дело!
Oksanka (10:09 AM) :
Не в богатствах и не в причудах дело - просто язык на моем сайте меняется очень просто, я его так сделала Wink
Oksanka (10:10 AM) :
Кто Вы, что бы кого-то за что-то осуждать?
Oksanka (10:11 AM) :
Я не оправдываю Бандеру - но считаю, что он имел право поступать так, как поступил!
Oksanka (10:11 AM) :
А Вы – никто, что бы его осуждать! Тем более ВАС его действия не касались!
Oksanka (10:13 AM) :
Да, несправедливо называть Бандеру героем Украины, но Вы живёте в другой стране - так какое ВАМ ДЕЛО до наших героев или предателей?
C* (10:14 AM) :
Ладно. приятно было обменяться мнением в живую видя, как реагирует собеседник. Так можно много получить информации о его характере. @}->-- Спасибо за общение, не хочу видеть в вас Врага, но и друга тоже. . Да я русский. но в совершенстве знаю и люблю язык Тараса Шевченко. , язык Гоголя. Ивана Франко. Леси Украинки.
Oksanka (10:14 AM) :
Чего Вы х.... с пальцем путаете, при чем тут НАТО и Бандера до размещенных на форуме моих схем, сделанных с моих рисунков с картин Русских и Украинских художников!!!!!!!!!!!!!!!!
Oksanka (10:16 AM) :
Да уж, психолог сыскался практиковали бы вы на каких-то безвредных темах!
Oksanka (10:17 AM) :
это о ВАС, жаль что писала не я: "Семьдесят лет нас приучали, что стихи одного в большинстве случаев печатаются под фамилией другого, что человек, написавший книгу, стоит последним в списке авторов. Что ни одна идея, кроме партийной, не стоит ничего. А теперь в одночасье вдруг авторское право. Да ни к чему оно. Мы себя то уважать не научились, куда уж нам уважать кого-то и чьи-то права. Сила, наглость, невоспитанность и бездарность - вот наши главные БОГИ! Прав не тот, кто прав, а тот у кого связи, деньги, и полное отсудствие морали."
Oksanka (10:17 AM) :
Smile
Oksanka (10:18 AM) :
попробуйте УВАЖАТЬ СЕБЯ, не слепо любить или обожать, а уважать!
C* (10:23 AM) :
Ну во первых. я Ваших работ на форуме не размещал. большой вопрос ? если они, хоть одна в моем большом архиве. Сам много не знаю. порой . что там лежит. НУ, а судить о других так резко вообще дело последнее. Я о морали и об остальном. А самоуважение у меня есть. Да и друзей по всему, как Вы говорите "Союзу" много от Калиннинграда и до Дальнего Востока. Вы мне очень напоминаете гайдара. дед бы в могиле перевернулся узнай . что внук натворил.
Oksanka (10:27 AM) :
Вы о своих переживайте.
Oksanka (10:28 AM) :
А я все же считаю, что ни Вам, ни Вашему государству никто никакого права лезть, судить или осуждать действия Украины, Грузии, Абхазии, Штатов или кого-то еще.... Не давал и не даст!
Oksanka (10:29 AM) :
Я ж не парю Вам о рокировках Вашего правительства
Oksanka (10:29 AM) :
и прочем!
C* (10:29 AM) :
Мои увы лежат на просторах моей родины Советского Союза. Родину. как и родителей не меняют и не выбирают. Счастливо. Нацизм происходит от слова национализм. По чаще об этом помните. Удачи Вам в Ваших работах и творческих успехов@}->--
Oksanka (10:29 AM) :
так как это не мое дело!
Oksanka (10:31 AM) :
А вы задумайтесь, что качественно промываемое (мозги) тоже иногда портится от промываний!
C* (10:32 AM) :
А я сам смеюсь от этого тандема Путин-Медведев. Медведев-Путин. Very Happy
А по поводу Грузии очень осторожно высказывайтсь. У Саакашвили. ручки то очень в кровушке и Аджария. и Абхазия да и Южная осетия вам много скажет.
Oksanka (10:33 AM) :
Это их дело, но не Ваше и не мое!
Oksanka (10:34 AM) :
А у русских, чеченцев - ручки в чём?
Oksanka (10:34 AM) :
в сахарной пудре?
Oksanka (10:34 AM) :
О своем думайте, Вам есть о чём!
Oksanka (10:41 AM) :
убедила?
C* (10:43 AM) :
Оксана. прошу прощения. кончилась карточка. мой инет спутниковый. выхожу сейчас по мобильнику. всего доброго!!!! Еще раз удачи Вам
Oksanka (10:44 AM) :
И ВАМ УДАЧИ! Искренне желаю Вам позволить окружающим иметь свое мнение даже тогда, когда оно не сходно с вашим.
C* (10:45 AM) :
Это право каждого. но оно не всегда является истиной.
Oksanka (10:45 AM) :
А что касаемо национализма, так его нет только у тех, у кого нет нации, а только страна.
C* (10:46 AM) :
Всего доброго. @}->--
Oksanka (10:46 AM) :
Так будьте же великодушны и не мешайте нам ошибаться SmileВсего хорошего
C* (10:46 AM) :
@}->--
Oksanka (10:47 AM) :
@}->--
C* (10:47 AM) :
спасибо убегаю
Oksanka (10:47 AM) :
счастливо

Отаке от цікаве спілкування!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська


Останній раз внесено зміни: Редактор (четвер травня 15, 2008 12:14 pm), редаговано 2 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа травня 14, 2008 11:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хоч ви мої повідомлення - "наїзди" і видаляєте , проте дозвольте Вам, як завзятому борцю за авторські права поставити запитання. У випуску № 6 є схема "Осінні нотки", по ідеї вона Вашої розробки. Тоді як ви поясните ось цю фотографію (Фото наведено наижче) , яку я знайшла на одному сайті, розміщену там декілька років тому? Ваша, безумовно, набагато краща, проте закрадається сумнів на рахунок її авторства.
І ще одне, якщо ви видаляєте всі повідомлення, які Вас критикують, то навіщо взагалі потрібен такий форум, назвіть його краще "Лестощі для п.Оксани"
І взагалі мені здавалося, що тут повинні би говорити про вишивку, обговорювати свої роботи, техніку вишивання, ділитись корисним досвідом, а так складається враження, що сайт (форум) присвячено не вишивці, а авторському праву.
А загалом мені дуже подобається ваш журнал, дуже тішилась що в Україні нарешті з'явилось достойне видання, по журналу і віршам Ви, п.Оксано мені дуже сподобались, раділа, що є люди які не тільки вишивають, а й творять і поширюють це мистецтво, але спілкування на форумі мене дуже розчарувало, і думаю так само думають багато ваших читачів.
Доречі, Ваші "Осінні нотки" я вже вишила, оформлю в багет і вивішу на форумі вигляд готової роботи. Доречі кольори в готовій роботі значно відрізняються від фото в журналі. Не скажу що вийшло гірше чи краще, просто інше ніж обіцяне. Тому ще одне прохання, перед тим як друкувати в журналі, ви або замовляйте вишивку і друкуйте фото вишитої роботи, і не муляж з комп. програм, або детальніше проробляйте схеми на предмет кольорів.



346п.jpg
 Описание:
Ось
 Размер файла:  48.45 KB
 Просмотрено:  28602 раз(а)

346п.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер травня 15, 2008 10:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Стосовно авторських прав - це не просто важлива, а дуже важлива тема. І зовсім не через те, що порушують мої права, а тому що це обурює в принципі. Чому нездари відбирають ідеї, та плоди творчості в творців, при цому останні на грані зникнення у нас (бо мігрують за кордон).
Чому для нас нормальна не повага до себе та оточуючих? Ми ж здатні чути лише себе й не чуємо співрозмовника. Саме через це я говорила, говорю й буду говорити на цю тему, навіть якщо Вам це так не подобається!
А вказувати мені про що та нащо мій форум - не потрібно, бо він мій і баста!
Стосовно "Осінніх ноток" з "Настуні" № 6 - так готова робата дійсно відрізняється від видрукованого анонсу розміщеного на звороті обкладинки. Відрізняється тому, що навіть самий досконалий друк невзмозі передати колір бездоганно, бо попередньо вишивка ще й фотографується, а як показав досвід навіть самий досконалий фотграф невзмозі передати ту красу вишитої роботи яку вона має.
Що ж до походження самого сюжету, то ви цілком праві, сама картинка доступна для вільного користування й її можна знайти в звичайному фотокліпарті. Моя лише розробка схеми, та корегування кольору. А хто кому заборонив - взяти картинку з ліцензійного фотокліпарту й зробити з неї вишивку? Вперед, Ви теж так можете. Та чомусь все ж таки замість первести малюнок в схему відчистити від зайвих кольорів та довести до пуття, обирають перенабір схем вже готових. Дії з серії "Мы легких путей не ищем", бо зробити з нуля, як на мене, значно простіше ніж перенабрати.
А те, що я Вам як людина не подобаюсь - не страшно. Всім подобатись складно і я до цього не прагну. Не думаю, що особиста симпатія чи антипатія ускладнює вишивку по моїх схемах, або читання моїх творів. Мені наприклад О. Забужко не подобається, та це не заважає мені з захопленням читати її твори - бо вона справжній талант. Very Happy
А репліки про лестощі - це Ваша спроба вступити зімною в конфронтацію розвівши подібну полеміку. Хамства до себе, в себе на форумі - я терпіти не збираюсь, тому обурливі заяви й надалі зникатимуть безслідно!
А претензії, що до прошивання робіт - марні. І на першій же моїй авторській виставці Вам доведеться вибачатись. Мало що з Настуні не прошивається, об'єкт обраний вами не вдалий. Ця картина прошита. Cool
Тож не без задоволення обговорю інші об'єктивні притензії з вами чи з буди ким іншим!



osenniy_peyzaj.jpg
 Описание:
Для порівняння. Очевидно, що схема розроблена з однієї картини. Ну так і що? Результат вийшов різній.
 Размер файла:  35.49 KB
 Просмотрено:  28596 раз(а)

osenniy_peyzaj.jpg



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер травня 15, 2008 3:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сперечатися з Вами я і не збиралась, ми обоє дорослі люди зі своїм уже свормованим поглядом. Хоча в суперечці й народжується істина. А критика - це не хамство. І вам би не завадило навчитися сприймати критику, а не просто видаляти все ніби того й не було. Особисто я вас не ображала, а просто висловлювала свою думку, і думаю Вам не варто вважати, що лише Ваша думка є єдино вірною і правильною. Форум дійсно Ваш, проте, коли Ви запрошуєте до себе в дім гостей, ви ж не вказуєте, про що вони мають говорити, як. і не виганяєте їх лише за те, що вони з вами в чомусь не згідні (Мій дім що хочу те й говорю, кого хочу виганяю). Бо виходить так, що хто не з Вами, той проти Вас. На кожному форумі є правила і адміни дійсно видаляють повідомлення за нецензурні слова, прямі погрози чи образи адміну, а ви видаляєте тільки тому, що вам не подобається чужа думка. Попахує радянською цензурою Evil or Very Mad . А то виходить так, що потрібно вам або "підтакувати", або взагалі нічого не писати. Мені здається ви вже перегинаєте палицю.
Прекрасно що Ви так відстоюєте свої права, і те що ви висловлюєте своє обурення цілком справедливо, але обрзи (нездари, злодії і т.п.) ви би говорили тим людям, які дійсно так роблять. А то слово тут, слово там, ніби й не до когось конкретно, а складається неприємне враження. В кожному Вашому повідомленні прочитується або якась агресія або відкрита зверхність.
Будьте "попроще" і до Вас потягнуться люди. Wink Давайте жити дружно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 16, 2008 4:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цензура на форумі не "Радянська", а моя. Аналогія з домом та гостями не дуже вдала, це все ж таки різні речі.
Я не видаляю адекватних повідомлень (Ваші ж є, ніде не поділись?).
Стосовно різких висловлювань - я називаю речі їх іменами (маю повне моральне право!), і ні агресії, ні зверхності в моїх повідомленнях немає.
Вивішувати чужі, скановані або відмальовані схеми на форумі - я не дозволю!

Я за дружне життя, і взагалі за будь-що, за умови, що це нікому не шкодить й нікого не ображає! Very Happy

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 02, 2008 11:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тут пані Галина писала про мою цензуру
Галина написав:
Сперечатися з Вами я і не збиралась, ми обоє дорослі люди зі своїм уже свормованим поглядом. Хоча в суперечці й народжується істина. А критика - це не хамство. І вам би не завадило навчитися сприймати критику, а не просто видаляти все ніби того й не було. Особисто я вас не ображала, а просто висловлювала свою думку, і думаю Вам не варто вважати, що лише Ваша думка є єдино вірною і правильною. Форум дійсно Ваш, проте, коли Ви запрошуєте до себе в дім гостей, ви ж не вказуєте, про що вони мають говорити, як. і не виганяєте їх лише за те, що вони з вами в чомусь не згідні (Мій дім що хочу те й говорю, кого хочу виганяю). Бо виходить так, що хто не з Вами, той проти Вас. На кожному форумі є правила і адміни дійсно видаляють повідомлення за нецензурні слова, прямі погрози чи образи адміну, а ви видаляєте тільки тому, що вам не подобається чужа думка. Попахує радянською цензурою Evil or Very Mad . А то виходить так, що потрібно вам або "підтакувати", або взагалі нічого не писати. Мені здається ви вже перегинаєте палицю.
Прекрасно що Ви так відстоюєте свої права, і те що ви висловлюєте своє обурення цілком справедливо, але обрзи (нездари, злодії і т.п.) ви би говорили тим людям, які дійсно так роблять. А то слово тут, слово там, ніби й не до когось конкретно, а складається неприємне враження. В кожному Вашому повідомленні прочитується або якась агресія або відкрита зверхність.
Будьте "попроще" і до Вас потягнуться люди. Wink Давайте жити дружно


Так ось Вам яскравий приклад цензури

Це відповідь на моє повідомлення "***, мне не нравится тот факт, что Вы редактируете и удаляете мои сообщения. Это не совсем то, что я ждала от Вашего форума. Ведь я не пишу гадостей никого не ругаю... Вы бы хотя бы предупреждали прежде чем делать подобное. "
Адміністратор з 27 моїх повідомлень лишила 7 і то без тексту, лише з схемами, наданими їх форуму. А от інформація про те, що це мої розробки, виявилась не обов'язковою, її було видалено.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 12:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не дуже давно на цьому форумі. Але вже склалося враження: тут якась берлінська стіна. Весь час суперечка і вияснення стосунків. Фу як погано і нецікаво. Гостей не буває, всіх чомусь виправляють і вчать. Люди хочуть спілкуватися, радитися, ділитися враженнями і т.д. У вас тут якась атмосфера натягнута.
Напевно тому і більшість темок порожніх. Хто тут господар, змініть своє ставлення до думок користувачів сайту. Я маю стаж на інших форумах 2-3 роки. Такого як тут ще не бачила Shocked

_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 1:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я по форумах теж "ходжу", і бачила й не таке вся суть в тому, що інші видаляють повідомлення, що не подобаються и користувачів, що не "те", що хотілось би пишуть, а я ні Very Happy
Й те, що до нас приходять конкуренти, беруть собі нік наприклад "Незнайомка" й говорять майже все що їм заманеться як на мене прикольно й весело Smile
Наголошую ще раз це мій форум мені так "прикольно"!
Й я Вас звісно поважаю але це недає Вам права вказувати мені що робити!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ninusa



З нами з: 25.06.08
Повідомлень: 9
Звідки: Буковина

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 2:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Окей, я погодилася з правилами форуму, буду коректна надалі.
Дякую за увагу і реакцію Smile

_________________
"Вся моя жизнь - игла"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа липня 02, 2008 2:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Very Happy
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Zest



З нами з: 10.01.09
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа вересня 30, 2009 11:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я достаточно много в этой теме прочитала про авторские права. Позволю себе кое-что и уточнить. Скажите, поменять цвета на чужой схеме и/или переставить местами отдельные элементы рисунков, это является работой автора? Дают ли подобные действия право назвать полученный результат "авторской разработкой"? Или это зависит от того, защищена ли чужая схема от копирования авторскими правами?
Заранее большое спасибо за ответ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 30, 2009 12:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зміни які деформують схему до невпізнаності дають право на те аби Ви могли вільно використовувати отримане як власний твір.
Розробка схеми з онієї й тієї ж картинки різними дизанерами дозволяє мати їм права на зовні схожу роботу (яка настравді відрізняється розміром, кількістю кольорів, складністю роботи, кольоровою гамою і таке інше).
Яскравим прикладом буде вишита мною ікона (дивіться процеси) я замінила кольрову гаму повністю збільшивши з 16 на 25, замінила фон, змінила розмір. Це буде мій авторський твір та права на використання схеми для будь-якого поширення це мені в жодному разі не дасть. Бо це як була ікона так і лишилась. (я розумію що більшість на моєму місті використовували це вдосконалення як авторський твір, але я все ж таки поважаю розробника який зробив цю основу для моєї творчості)

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30183

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 2:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkas
сайтсайт
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30183

ПовідомленняНаписане: середа березня 06, 2024 6:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Aaro
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30183

ПовідомленняНаписане: середа березня 06, 2024 6:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

69.9
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Страшне перо не в гуски.... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі
Сторінка 1 з 11

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти