Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Вишивка по схемах з журналу Настуня
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lmashevskaya



З нами з: 21.10.09
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 25, 2009 8:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо огромное. У этой работы целая история. Вышивкой занимается моя мама, а я очень активно принимаю в этом участие, особенно по части поиска схем в интернете или общения на разных форумах о вышивке. Все мамины работы (их пока не очень много) украшают стены моей квартиры. Вот так и с этой картиной случилось: я обратила на нее внимание в журнале, потому что она мне идеально подходит на кухню по цветовой гамме и дизайну. Попросила маму ее вышить для меня, и хотя действительно схема довольно сложная, мама согласилась взяться за вышивку, причем это ее третья работа в жизни!!!! Трудностей особых не было, сложность состояла в том, что очень много оттенков одного и того же цвета, поэтому приходилось вышив пару крестиков всего, опять менять нитку. Мама говорит, что вышивала ее с большим удовольствием, правда достаточно долго, около полугода, но нужно учитывать, что не все свободное время посвящалось вышивке, и пару месяцев был перерыв в работе.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 26, 2009 9:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Успіхів в нових роботах Вам та Вашій мамусі!
Сподіваюсь, що ще неодна робота з нашого журналу прикрасить Вашу квартиру, і наш форум.
Дякую, що написали!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lmashevskaya



З нами з: 21.10.09
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 26, 2009 1:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо огромное за теплые слова. Сейчас в работе "Різдвяний вечір" из 18-го номера, а еще планируются "Кухонные мотивы"... Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira30



З нами з: 29.07.09
Повідомлень: 6
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: субота листопада 07, 2009 8:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу показати свою першу роботу. З неї почалося моє захоплення вишивкою. Вишивала мишеня, щоб підтримати, підбадьорити подругу, яка хворіла, - задоволення отримали всі: я від процесу вишивання, а подруга від приємного подарунка

_________________
Ira
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кефели



З нами з: 19.12.09
Повідомлень: 1
Звідки: Запоріжжя

ПовідомленняНаписане: субота грудня 19, 2009 2:36 am    Тема повідомлення: Вышивка по схемам из Настуни Відповісти цитуючи

Золотая серия

_________________
Шануймося, бо ми цього варті
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ir@



З нами з: 17.07.09
Повідомлень: 7
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 12, 2010 5:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ir@



З нами з: 17.07.09
Повідомлень: 7
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 12, 2010 5:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

URL=http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/i208/1001/dd/ee5a4902132a.jpg.html][/URL]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 04, 2010 12:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Класні зебрі вийшли і сорочечка супер!







_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 04, 2010 5:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

фотки процесса с мобильника так что за качество сори :1:








_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Jane



З нами з: 22.09.09
Повідомлень: 10
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 04, 2010 11:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ось чарівний "Танець". Вишивала для подруги з найкращими побажаннями - і в танцях, і в особистому житті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lenysha



З нами з: 28.06.08
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 06, 2010 9:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Jane написав:
Ось чарівний "Танець". Вишивала для подруги з найкращими побажаннями - і в танцях, і в особистому житті.

Подарунки з такими щирими побажаннями стають талісманами на все життя! Дуже гарна робота
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 06, 2010 10:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здорово!
Jane, Ви просто молодчинка!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Viktoria



З нами з: 07.04.10
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа квітня 07, 2010 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Аквариум без хлопот" зз журнала № 25 Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lesya11



З нами з: 17.04.10
Повідомлень: 2
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 18, 2010 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vira написав:
Ось ці соняшники із № 21 я вишила спеціально в подарунок колезі на день народження та сама не сфотографувала. Моя колега зробила фото на мобільному телефоні, то вийшло не дуже якісно

я давно хочу вышить тоже эти подсолнухи, подскажите пожалуйста, какими нитками вы вышивали, и использовали схему ниток и номера те что даны в журнале, или сами подбирали. Заранее благодарна. я пробовала перевести на ДМС та не совпадает, пожалуйста буду ждать на ответ. А подсолнухи супер, как на картинке, мне не верится что так точно можно воспроизвести!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 19, 2010 8:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Viktoria написав:
"Аквариум без хлопот" зз журнала № 25 Embarassed


Дуже гарно вийшло, браво!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  далі
Сторінка 8 з 25

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти