Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Ласкаво просимо до обговорення
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Обговорення журналу
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
клёпа



З нами з: 01.09.09
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 04, 2009 8:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всех приветствую!Сегодня первый день на Вашем форуме. Прошу принять меня в свой коллектив.С детства моя бабушка пыталась привить мне любовь к вышивке, но все было бесполезно... Все мои подруги вышивают крестиком и каждая из них пытались меня втянуть в этот процесс - показывали кучу схем, разные журналы, но... Однажды моя кума показала мне журнал "Настуня" и я "загорелась" !!! Правельно говорят - Ваш журнал очень отличаеться от других! Преклоняю голову перед всем коллективом Вашего журнала!!! А за то, что поднимаете тему украинской вышивки отдельное спасибо!
Оксаночка, две большие просьбы:
сейчас я вышиваю сорочку мужу - мой 7-летний сын когда ее увидел стал атаковать меня с просьбами вышить и ему. Есть ли какие-то орнаменты для детских рубашек?...
а вторая просьба не только от меня - от всех моих знакомых кто увлекается вышивкой - открыть еще одну темку - вышивка икон.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 14, 2009 2:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дякую Вам за теплі слова.

Окремих схем для дитячих сорочок я не зустрічала як правило це спрощені варіанти від чоловічих для хлопчиків і від жіночих для дівчаток.

типу цих для хлопчиків:




Стосовно икон темка відкрита я зараз працюю над серією ікон вже з №43 (січень 2010 року) Настуні почнемо друкувати.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
клёпа



З нами з: 01.09.09
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 24, 2009 1:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Огромное спаибо за предоставленные схемки!!! Very Happy
Сынульке очень понравилась второй орнамент, так что закончу (осталось только сшить все детали) работать над рубахой для мужа (схема из Настуни №13) - сразу возьмусь за вышиванку для сына. Как только закончу - сразу похвастаюсь!... Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
клёпа



З нами з: 01.09.09
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 24, 2009 2:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ув. пани Оксана, не могу налюбоваться журналом... Не знаю как другим, а мне очень хочется знать его историю создания... Как зародилась эта идея, чья она... какие были трудности... с чего начинали... Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 25, 2009 1:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую!
Про історію створення можна прочитати в слові від автора в перших номерах видання.
Ідея створення журналу належить моєму чоловікові. Стомившись від моїх постійних нарікань про те, що немає гідного україномовного видання по вишиванню, він одного дня сказав «Або зроби сама, якщо зможеш, або досить балачок на цю тему!» Саме це «Якщо зможеш» і стало поштовхом для створення.
Від початку в успіх цієї ідеї ніхто, крім мене, не вірив, навіть чоловік. Тобто він мене підтримував, але при цьому часом говорив що це захоплення й не більше, батьки говорили що це «неймовірна дурість, ви б про житло подумали чи хоч би авто купили», друзі крутили пальцем біля скроні, коментуючи, що «патріоти і ідіоти тотожні між собою».
Над назвою я не думала ні хвилини, посвятивши свою роботу в цій галузі прабабусі Насті, в честь її й було назване видання, вона вчила мене вишивати й завжди вірила в мене та в мої починання.
Найпершими загорілись цією ідеєю Анютка, потім Лена, згодом чоловік зайнявся виданням як основною роботою. От так і працюємо вже понад три роки. Основний склад редакції - це чотири особи й безліч людей які залучаються по мірі необхідності.
Чесно кажучи, донині є дуже багато трудностей, здебільшого фінансових. Видання відстає від графіка, бо є несвідомі гуртовики (що платять невчасно за проданий журнал або й не платять взагалі і дуже часто кошти з них практично «вибиваються»), підписка зростає не так активно, як хотілось би (бо видання виходить невчасно, бо не дуже добре працює поштова доставка) ну і ще дуже багато різного.
Батьки при першій ліпшій нагоді нагадують про те, що «час спливає а Ви в патріотизм граєтесь, давно час думати про житло, про дітей……. Давно час облишити – цю дурість!» а зараз ще з’явилися заздрісники, і їхні репліки та випади не додають ані настрою, ані оптимізму.
А ми сподіваємось на диво, тішимось тим, що приносимо радість людям, що кількість наших постійних читачів (підписки) постійно зростає. І хоч часом плакати хочеться, не здаємось, бо якщо не ми, то хто? Можливо, це й справді дурість, та я без роботи над «Настунею» не уявляю свого життя! Зараз багато часу займає благодійна акція «Збережи життя дитині».Закликаємо Вас прийняти участь в акції. Внесіть посильний вклад в спільний проект, пожертвуйте вишиту власноруч роботу (це може бути будь-яка вишита Вами робота, серветка, скатертина рушник, картина чи навіть картинка).
Детальну інформацію читайте тут : http://www.nastunya.com/uaforum/viewtopic.php?t=852
А в цілому краще бути «дурною», проте щасливою та корисною, ніж «розумною» (безтурботною, забезпеченою) і розуміти всю безцільність свого існування.
З вірою в серці, з надією на краще!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
клёпа



З нами з: 01.09.09
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 27, 2009 10:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дорогая, Оксаночка!Вы умничка!!! У меня нет слов, чтобы варазить уважение к Вам!!! Не слушайте никого, кто будет Вас отговаривать от работы и не обращайте внимания на тех, кто будет вставлять палки в колеса ( а таких много). Есть люди, которые верят в Вас и ваши начинания и готовы потдержать в любую минуту... только, чтоб насладиться новым выпуском Настуньки!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 28, 2009 8:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо!
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
клёпа



З нами з: 01.09.09
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 16, 2009 4:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сегодня папа мне купил Настуньку №36 - я в восторге!!!
Паняночка - супер!!!! просто сама нежность!!!! А "солнечные звери" - своими теплыми тонами радуют и согревают!!! Оксаночка, огромное СПАСИБО!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Оксана, а что это за нитки Finka? Я впервые о них слышу... Какое у них качество и, соответственно, какая стоимость?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 16, 2009 6:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за теплі слова! Мені приємно що Вам сподобалось.
Фінка це муліне яке представляє Фірма "Гела" якість цілком прийнятка (мені сподобалось), кольорова гамма поки що ДМС не перекриває, Ціни в роздріб не знаю (вибачте). Я зараз вишиваю цими нитками велику скатерть, тобто скатерть 1,5х1,5 м. а от зашивки 78 386 хрестиків (відшила майже третину, результат буде в Настуні) якістю муліне задоволена.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
artmat



З нами з: 29.10.09
Повідомлень: 1
Звідки: Мариуполь, Донецкая область

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 29, 2009 1:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте! Заранее прошу прощения если не в нужную тему пишу.
Журнал очень нравится, но есть одно НО...
В апреле этого года оформила подписку на полгода, а пришло на данный момент только 2 номера журнала №35 и 36. Не могу найти крайних... 2 журнала за 80гривен, ну извините, дороговато получается... Почта кивает на издателя, а издатель??....
Что делать, куда обращаться? подскажите....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення AIM
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 30, 2009 9:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зателефонуйте (044)459-39-90, з'ясуємо, з якого по який місяць підписка, тобто які номері Ви мали отримати, і звісно розберемось.
35 - 5-й місяць 2009 року, 36- 6-й місяць 2009 року.
Видання виходить з значним запізненням, це дуже погано, але можливості це виправити поки немає, бо вона фінансова. Журнал Настуня впродовж всього свого існування, а саме з червня 2006 року не мав жодної підтримки чи спонсора. Крім того, він не містить оплачуваної рекламної площі, тож відповідно його видавництво відбувається за рахунок його продажу та реалізації (видання розповсюджується дуже добре, а от гроші від гуртовиків та реалізаторів надходять не рівномірно, є боржники ... )

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Настьона



З нами з: 04.09.10
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2010 3:47 pm    Тема повідомлення: Обговорення Відповісти цитуючи

Доброго дня пані Оксано!!! Щиро кажучи - журнал просто клас, точніше сайт. Так багато однодумців!! Ви не звертайте увагу на тих, хто так критикує не дуже - значить вони досить далекі від вишивки, і ще й чимось не задоволені Smile Я вишиваю з дитинства - це моя улюблена справа. Вона мені допомогла пережити перехідний вік, зміцнити свою нервову систему(тобто стати спокійнішою). Я б виложила свої фото вишитих картинок, але на жаль не знаю як це треба зробити. Люблю вишивати на чорному полотні якимись одними нитками, тобто одним коліром(незнаю як правильно воно називається)
Я досить гарно з дитинства малюю, навіть мала поступати на дизайнера... Але потім закинула цю справу і вишиваю. Навесні має бути весілля, тому підшукую собі схемку рушника(щоб замовити схему інтернетом мені досить довго, адже весілля навесні. Я набачила собі в Настуні схему з голубами. Якби хтось скинув мені на імейл, була б дуже вдячна Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Настьона



З нами з: 04.09.10
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2010 4:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оксано, збільшіть будь-ласка розмір вставки файлів. А то я не можу вставити свої фото вишивок, щоб похвалитися. Завеликий розмір вставки, але я не можу змінити розмір вставки! Будь-ласка Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2010 6:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Виложити фото своїх робіт можна через http://www.radikal.ru/
Завантажуєте туди фото й копіюєте посилання "Збільшити по кліку"
вставляєте в своє повідомлення.
Схеми, що Ви уподобали, кольорові з значками і розроблені мною для продажу (наше підприємство існує за рахунок такого продажу) відповідно в разі якщо хтось їх виложить на форумі то потрапить до чорного списку з виданенням з форуму. І коли Вам любо дорого отримувати даром результати творчої роботи то цей форум Вам наврядчи підходить.
Тож прошу не спокушайте до радикальних дій.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Настьона



З нами з: 04.09.10
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 14, 2010 4:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановна Оксано!! Ви напевне мене неправильно зрозуміли, тому що я мала на увазі - якщо хтось з учасників форуму має схеми(які раніше хтось вишив на своє весілля). Я розумію Ваші зусилля праці!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Обговорення журналу Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  далі
Сторінка 3 з 18

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти