Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Ділимося досвідом
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 10:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо можна, вставте картинку або ссилку тої роботи, яку хочете вишити, тоді може щось вам підскажу (а можливо і допоможу зі схемою). Разом з нитками схему я ніколи не замовляю, оскільки маю великі запаси ниток з попередніх робіт, тому докуповую решту по ходу роботи. У схемі є точний розрахунок ниток на різну канву, я особисто взялась вишивати на 14 і відшивши пів сторінки зрозуміла що зробила помилку, треба було брати 16, хоча це залежить від тонів вашої картинки, якщо в ній переважають світлі тона, то можна брати і 14. Брати 18 канву теж не раджу, оскільки в схемах ГК є дуже багато одиночних хрестиків Evil or Very Mad і тому часто доводиться закріпляти нитку, і на 18 канві воно буде виглядати дуже грубо. В мене теж канва набагато ширша за станок, я її просто складаю з одного боку до розмірів рами і вишиваю з іншого, а потім перетягую навпаки. незнаю чи зрозуміло я пояснила, зараз спробую знайти якесь фото і вставити.
Мій процес ГК можете поглянути в цій темі http://www.nastunya.com/uaforum/viewtopic.php?t=231&postdays=0&postorder=asc&start=0
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
PSEL



З нами з: 15.03.09
Повідомлень: 3
Звідки: Суми

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 1:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Даю ссылку на картинку http://www.bonbon.ru/products_i.php?code=18432
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 2:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ця картина називається "Імператриця Євгенія". Бачила цей дизайн в розробці у різних виробників, в ГК вона найкраща, бачила відшиту роботу, просто вражаюче. Можу запевнити, що результат вийде такий як на фото. Напишіть мені будь-ласка на емейл zabavska@gmail.com і я допоможу вам із замовленням схеми.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 10:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От бачите як добре налагодили чудове спілкування!
Я Вас і себе з цією приємністю вітаю

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ira30



З нами з: 29.07.09
Повідомлень: 6
Звідки: Миколаїв

ПовідомленняНаписане: субота серпня 08, 2009 1:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я - початківець. Дуже багато запитань Question Question Question Поділіться,будь ласка, досвідом Exclamation Exclamation Exclamation
Як вишиваються ГК (звичайним крестом чи є якась особлива техніка)? Що таке петит? Якщо купувати набір для вишивки, то що розуміти під схемою для вишивання, яка входить до нього, схема надрукована окремо на папері чи вона нанесена на канву, і тоді вишивати поверх неї? Що таке "счетный крест", "печатный крест" (вибачте, що російською, продивляла російські сайти)?
Буду дуже вдячна за поради, відповіді.

_________________
Ira
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа вересня 02, 2009 2:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всі дизайни ГК вишиваються хрестиком в дві нитки. Багато змішаних відтінків (зазвичай в 2 рази більше ніж простих), тобто береться одна нитка одного кольору, а друга іншого. Петитом (виглядає як півхрестик, тільки шиється трішки інакше) теж можна вишивати, але тоді треба брати більш мілку канву, та і мені особисто ГК петитом не подобається, через те, що там дуже багато одиночних хрестиків і важко закріпляти нитку, з хрестиком все ж простіше. Та і для дизайнів із змішшаними кольорами петитом незручно вишивати, бо його зазвичай вишивають в 3 нитки, а в даному випадку доведеться або в 4, або брати дуже дрібну канву щоб вишивати в 2 нитки. Схеми в ГК чорнобілі, надруковані на листках А4, також можна купити (здається) в форматі pdf і роздрукувати. Кожен символ схеми відповідає певному номеру муліне DMC, або поєднанню номерів (для змішаних кольорів). Також є таблиця з розрахунком необхідної кількості кожного номеру ниток для різних розмірів канви (14,16, 18,20 і т.д.). Ніколи не чула про набори ГК, мені здається що вони продають лише схеми.
Якщо ви ніколи не вишивали таких великих робіт, раджу не поспішати з ГК, бо це процес не на один рік і потребує великого терпіння і уваги. В моєму дизайні (процес є тут на сайті) більше 200 кольорів, і 2/3 з них змішані . В такому ж жанрі (тобто великі картини з добре проробленою схемою) є схеми від НАЕD, зате в них зовсім не буває змішаних відтінків, моя сестра зараз вишиває один дизайн від цієї фірми, потім вставлю фото, розмір там десь 140*70 см.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Nadia



З нами з: 24.12.08
Повідомлень: 23
Звідки: Canada

ПовідомленняНаписане: неділя січня 03, 2010 5:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щасливого Нового Року і Світлого Свята Різдва Христового!

Хочу вишити ікону. Переглянула схеми різних виробників і не знаю, якого вибрати. Гарно виглядають схеми "Искусница", але вони радять вишивати очі сатиновим швом, а я абсолютно не певна, що у мене добре вийде, точніше, певна, що не вийде добре Confused . Є ще Goblenset, Чарівна мить, Solaria, Світлани Харітонової і т.д. Є також канва з надрукованим малюнком, але після перегляду теми "Вишивка на канві з малюнком" таку канву вживати не хочу.

Поділіться, будь ласка, досвідом, хто вишивав ікони.

Пані Оксано, а Ви, здається, десь тут, на форумі згадували, що готуєте спеціальний номер журналу, що буде присвячений іконі, чи я щось плутаю? Якщо так, то схеми яких ікон там будуть? Чи матимете "Семистрільну"?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 11, 2010 3:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Над номером присв'яченим православним іконам та образам продовжую процювати, відверто кажучи важко сказати коли будемо друкувати.
Сприводу схем "Искустница"
Ось так переробида их твір











С приводу вишивання на канві ось мої роботи:

Зараз закінчую другу таку ж саму пару.

Як на мене і там і там немає нічого складного.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Nadia



З нами з: 24.12.08
Повідомлень: 23
Звідки: Canada

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 22, 2010 6:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пані Оксано,
дякую за моральну підтримку. Вже замовила нашому знайомому, що тепер в Києві на виборах, кілька схем. Тепер з нетерпінням чекаю кінця виборів Smile Щодо номера журналу про ікони маю маленьку ідею Idea , але напишу про це пізніше в розділі форуму про пропозиції.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ірена



З нами з: 11.02.10
Повідомлень: 1
Звідки: львів

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 11, 2010 1:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галина підскажіть в якому магазині у Львові ви замовляли станок.Буду вдячна
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vira



З нами з: 20.03.09
Повідомлень: 26
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 16, 2010 2:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nadia, нещодавно в Києві пройшла виставка вишитих картин, на якій я бачила вишиту ікону Божої матері "Умиление" від Solariya. Сподобалась мені так, що не могла очей відірвати. Ця ікона була вишита напівхрестиком на канві Аїда22 або навіть 25. Вигляд - немов намальована. Взагалі ікони дизайну Стоянки Іванової мені дуже подобаються. Рекомендую заглянути на їх сайт, там є й безкоштовні схеми.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Nadia



З нами з: 24.12.08
Повідомлень: 23
Звідки: Canada

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 21, 2010 4:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пані vira, дуже дякую за інформацію.

Придивилася уважніше до схем Solaria. Ікони справді гарні. Рішила таки щось замовити. Може, навіть для нашої церкви щось вишию.

А поки почала "Семистрільну" з 8-го випуску журналу "Вишиванка".

Мені привезли також кілька схем Харитонової. Щось я їм не довіряю. Здається, лиця не вироблені добре.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30659

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 2:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkas
инфоинфо
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30659

ПовідомленняНаписане: четвер березня 07, 2024 11:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Econ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30659

ПовідомленняНаписане: четвер березня 07, 2024 11:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

77.8
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  далі
Сторінка 2 з 17

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти