Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Мої роботи (пані Галина)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lart



З нами з: 16.11.07
Повідомлень: 24
Звідки: Україна, Київ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 06, 2008 11:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже файні роботи, брабо, браво, браво
_________________
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natali_li



З нами з: 01.12.08
Повідомлень: 7
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 01, 2008 11:28 am    Тема повідомлення: Мені дуже сподобались Ваші роботи Відповісти цитуючи

Мені дуже сподобались Ваші роботи
у мене запитання скільки приблизно часу ви робите одну роботу?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 01, 2008 7:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую. Very Happy Та по-різному буває, вишиваю восновному коли прийде натхнення, можу всі вихідні просидіти над вишиттям не відриваючись, а можу закинути на пару місяців. Мій рекорд був тиждень, вишивала щодня до 3 ночі, поспішала зробити подарунок (вишитий годинник), нажаль фото немаю. Мій основний процес (див. в рубриці робота в процесі) тягнеться вже пів року. Sad і кінця-краю не видно. Нажаль зараз немаю фотика щоб показати Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natali_li



З нами з: 01.12.08
Повідомлень: 7
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 01, 2008 8:16 pm    Тема повідомлення: Дякую за вашу відповідь:) Відповісти цитуючи

Дякую за вашу відповідьSmile
хочу сказати что моя велика робота вже тягнеться рокив 5. Я сина народила а потім почала її вишивати от надіюсь найближчим часом закінчити Very Happy



1g55677.jpg
 Описание:
 Размер файла:  24.57 KB
 Просмотрено:  25979 раз(а)

1g55677.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 02, 2008 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О, ця картинка в мене в найближчих планах, якщо не помиляюсь то це "Щоденник" Ланарте. Можливо навіть почну паралельний процес. Теж хочу в декрет і сидіти собі спокійно вишивати Very Happy На фото Ваша робота? Розкажіть будь-ласочка як вишиваєте, по набору чи все окремо купували. буду дуже вдячна за інформацію.
І доречі, до мене прошу на ТИ Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natali_li



З нами з: 01.12.08
Повідомлень: 7
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 02, 2008 1:56 pm    Тема повідомлення: Дівчата пробачте за мою українську мову Відповісти цитуючи

якщо ви не проти я перейду на російську мову Sad
Галя
да это моя работа

купила Ланарте схемы еще 5-6 лет тому назад пока была в дикрете
так как раньше вышивала по разным источникам а наборы не покупала у меня был энный запас DMC поэтому так и стараюсь придерживаться не покупать готовые наборы
делала расчет затрат то такая картина мне обходится дешевле чем купить ее в наборе
Закончить эту работу еще не могу так как сын в детстве испортил мне один лист схемы а покупать заново не хочется просто тратить деньги лучше новую схему купить
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 02, 2008 3:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Класно в Вас виходить. Я теж готові набори не купую, бо запас ниток великий та і канву люблю підбирати сама. Хоча в наборах Ланарте вона класна. Я знайшла в магазині льон такий як вони дають в свої набори, якість дійсно шикарна, но і ціна теж. Ширина в нього 80 см, метр коштує 90 грн. Якраз на ту картинку його собі купила. А ви на якій канві вишиваєте? І взагалі поділіться своїми враженнями від вишиття цієї роботи. Покажіть які ще маєте роботи.
Доречі на рахунок зіпсованої схеми, якщо треба можу вам скинути на емейл.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
natali_li



З нами з: 01.12.08
Повідомлень: 7
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа грудня 03, 2008 8:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галина в то время когда я начинала вышивать эту работу у меня была конва еще после школы (был хороший учитель и обучала разным видам вишивки). Саму работу большую часть я вышила еще много лет тому назад сыну было около года и мы с кумой ходили в лес гулять с детьми нам и старались вышивать. так как я начала работу я незнала что лучше размечать канву (это была моя ошибка) потому что в радоте есть и одинарные крестики от которых можно сбиться. было такое что по несколько раз расспускала так сбивалась.
Работа есть еще Икона но она еще незакончена. А все работы которые есть еще (их мало) то они находятся у мамы на сохранение Smile



ikona.jpg
 Описание:
Моя работа
 Размер файла:  117.9 KB
 Просмотрено:  25958 раз(а)

ikona.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Галина



З нами з: 24.03.08
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2009 11:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Овормила накінець-то свої "Осінні нотки". Фото звичайно не передає нормально кольори, але оформленням не дуже задоволена, внутрішнє паспарту повинно було бути вужче на 3-4 мм і не таке яскраве (на фото воно взагалі виглядає червоним, настравді оранжеве).... але все одно радує що така краса не валяється в комоді а прикрашає мамину кімнату. Дякую п. Оксані за таку чудову схему... хотілося бачити на сторінках журналу побільше пейзажів.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 10:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Яка краса вийшла
Браво!

Оформленя чудове, я розумію Вас бо Ви хотіли по іншому, але все одно дуже гарно. Я коли мені не догодили з оформленням домагаюсь, а би переробили, але останім часом це все складніше, хоч і рідко щось не так роблять.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 10:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

natali_li гарно виходить з нетерпіням чекаю на продовження процесу!
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Міледі



З нами з: 02.12.09
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 03, 2009 7:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вітаю! Пані Галя я взахваті від ваших робіт. Дивлячись на них, прийшло натхнення знову щось вишити. Всі-всі роботи дуже гарні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30678

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 3:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheart
lasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctor
navelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoid
onesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualitybooster
quasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchain
recessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestungun
tacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkas
ultramaficrockultraviolettesting
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30678

ПовідомленняНаписане: неділя березня 10, 2024 1:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Econ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30678

ПовідомленняНаписане: неділя березня 10, 2024 1:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

107
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 2 з 5

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти