Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Оцінювання
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Картини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Юличка



З нами з: 11.04.08
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 11, 2008 1:23 am    Тема повідомлення: Оцінювання Відповісти цитуючи

Шановна редакторе! Хочу до Вас звернутися за допомогою оцінювання вишитих картин. В магазині Ви виставили на продаж картину "Зебри", яка коштує 900. Справа в тому, що таку ціну я ставлю на картини набагато важчими за технікою виконання. Розкажіть, будь ласка, про свої критерії оцінювання робіт. Заздалегідь вдячна Вам!
_________________
Юлічка Творіть з любов'ю!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 13, 2008 8:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справа в тому що там дуже дорога рамка, а крім того я дуже не хочу продавати картину Very Happy .
Свої роботи я не прагну продавати, інколи їх дарую дуже дорогим для мене людям. Стосовно оцінювання, то десь був, в мене, прайс на ручну вишивку, знайду виставлю.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vitysik



З нами з: 06.02.08
Повідомлень: 12
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 16, 2008 9:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пані Оксана, доброго вам дня. Ви обіцяли викласти прайс на оцінювання вишитих робіт. Справа в тому що в мене замовили роботу, але я не знаю, скільки за неї просити. Допоможіть будь ласка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vitysik



З нами з: 06.02.08
Повідомлень: 12
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 16, 2008 11:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу також щоб ві допомогли мені оцінити ще одну мою роботу, я вам вже писала, що вишиваю "Багатогранний монохром" з 22 номера. Тканина - канва, дрібна, виробник, здається Угорщина, ціна - 69 грн за погонний метр, я брала 60 см, хоча цієї тканини мені стане на 3 таких картини (зараз вишиваю другу таку ж тільки іншим кольором), нитки - DMC, золотисті, мені пішло майже 2 мотки по 8 грн. За оформлення я заплатила 260 грн. Правда я вишивала в одну нитку, в дві, просто, нитка не лягала, але й так вийшло досить гарно. Я обовязково її розміщу у вам на сайті. Допоможіть її оцінити, в мене і на неї є замовлення. Дуже вас прошу і наперед дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 21, 2008 9:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запросто! Картина містить в собі 6961 хрестик *0,05 грн (бо нитка металік) за роботу 348,05 грн + канва+ нитки+багет= от Вам і ціна.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vitysik



З нами з: 06.02.08
Повідомлень: 12
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 21, 2008 10:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я дуже вдячна вам за допомогу у розахунку вартості, ще одне, а якщо картина вишита звичайними нитками DMC, скільки тоді буде коштувати один хрестик? І як ви порахували скільки хрестиків має саме ця картина?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 10, 2008 4:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Програма в якій створюється схема рахує кількість хрестиків.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2024 2:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 9:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

XVII
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 10:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

69.4
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 10:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bett
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 10:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bett
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Jack
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 10:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Cent
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wybron



З нами з: 17.07.23
Повідомлень: 30799

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 05, 2024 10:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Line
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Картини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  далі
Сторінка 1 з 16

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти