Дорогі мої читачі!
Все навкруги таке, яким ми це сприймаемо. І те, що шкодить Вам, можливо, приносить користь комусь. Питання лиш в тому, яку саме користь. І чи варто збагачуватись та добре почуватись за рахунок чиїхось бід та сліз, чи не доведеться заплатити за це „щастя” занадто дорогу ціну? Адже крім відносності, в світі все ще існує справедливість. Так-так, існує; уявляєте, за все існування людства її поки що ще ніхто не зумів відмінити! Й так само, як мільйон років тому, кожен вчинок та дія неодмінно має наслідки!
Банально, але факт: кожному з нас варто частіше замислюватись над наслідками власної діяльності, сенсом сказаного та доцільністю подуманого. Не знаю, чи встигли Ви в круговороті буденності помітити, що деякі думки втілюються в життя, чи то пак, матеріалізуються. Гадаю, Вам варто це помітити, так як погані думки не завжди шкодять тому, до кого Ви їх адресуєте, частіше шкоду від них має саме Ви!
Всі ми без виключення прагнемо поваги та уважного до себе ставлення, на жаль чи на щастя - це аксіома, що не потребує доведення, бо доведена самим життям. Така природа людини. Та чи здатні ми поважати та цінувати оточуючих? Чи часто ми говоримо про свою гордість своїй половинці? Вам здається, що він чи вона не достатньо для вас зробили, може й так, але можна не робити й цього. Байдуже ставлення значно гірше за ненависть, бо вбиває все добре швидше, не викликаючи зворотніх почутів. Саме байдужим ставленням можна зруйнувати навіть найідеальніші стосунки.
Кожен переймається особистим щастям, та чи кожен задумується, що він зробив для щастя близьких йому людей? Коли останнього разу Вас особисто цікавило, чи щаслива з вами Ваша половинка? Як часто Ви вітаєтесь теплими словами зранку, та бажаєте доброї ночі ввечері? А Ви замислювались, на що саме Ви перетворюєте життя оточуючих Вас, на рай чи пекло? Можна звинувачувати когось, можна обставини – та найкраще взяти відповідальність за власне життя на себе й просто змінювати все на краще. Необов’язково миритись з тим, що маєте, та й вимагати чогось від когось – немає сенсу. Краще запропонувати зміни з власного боку.
Адже змінити свій світ на краще просто – потрібно почати з себе!